Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 PDF indir

Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 PDF indir, Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 kitabının kapağı ise 552 özelliğine sahiptir. 9786050940626 dilinde yazılmış olan Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 kitabını 01.04.2019 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 kitabını PDF indir.

Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 PDF

Sarah J. Maas’ın “Taht Oyunları”nın yazarı George R. R. Martin’le karşı karşıya geldirmasına neden olan “Güller ve Dikenler Sarayı” dizisinin ikinci kitabı Sis ve Öfke Sarayı da yine temposu ve heyecanı hiç düşmeyen bir macera vaat ediyor.
Bana bakan yüzü tanıyordum.
Yüzünden akan sahteliği, umutsuzluğu, çürümüşlüğü tanıyordum.
Hançeri kaldırırken elim titremedi. Kemikli omzunu sıkıca tutup karşımdaki iğrenç yüz e baktım – kendi yüzüme. Ve üvez hançeri tam kalbime sapladım.
 
Feyre, Amarantha’dan kurtulup Bahar Sarayı’na dönebildi ama bunun bedeli yüksek oldu. Her ne kadar artık Ulu Peri güçlerine sahip olsa da hâlâ bir insanın kalbini taşıyor ve Tamlin’in halkını kurtarmak için yapmak zorunda kaldıklarını unutamıyor.
 
Gece Sarayı’nın Yüce Lordu Rhysand’la yaptığı anlaşmayı da unutmadı.
Tüm bunların ortasında Feyre, iktidar çatışmaları ve tutku oyunlarının baş döndürücü hızında yapması gerekeni yapıyor.

Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 Özeti

Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 Pdf Oku

Sis ve Öfke Sarayı / Dikenler ve Güller Sarayı 2 Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın