Hobbit PDF indir

Hobbit PDF indir, Hobbit kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Hobbit kitabının kapağı ise 336 özelliğine sahiptir. 9789752733732 dilinde yazılmış olan Hobbit kitabını 20.12.2019 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Hobbit kitabını PDF indir.

Hobbit PDF

Bir İngiliz Edebiyatı Profesörü olan J.R.R. Tolkien bundan hemen hemen yetmiş yıl kadar önce dünyaya bir kitap armağan etti. Bu kitapla birlikte insanlar ilk defa hobbit denen ahaliyle karşılaşıyordu. Cücelerden bile kısa boylu, yemeye, içmeye ve eğlenmeye düşkün, iyi yürekli, mutlu ve kendi ufak köylerinde her tür maceradan uzak yaşayan bir ahaliydi hobbitler. Ta ki büyücü Gandalf onları ziyaret edene kadar.
“Hobbit”, diğer hobbitlerden aslında hiç de farklı olmayan bir hobbitin, Bilbo Baggins’in fantastik maceralarından oluşuyor. Bilbo Baggins, büyücü Gandalf ve cücelerle birlikte, cücelerin hazinesini kötü ejderha Smaug’dan geri almak için aslında hiç de istemediği bir yolculuğa çıkar. Ama yine de hobbitin içinde halen keşfedemediği serüvenci bir yan mevcuttur ve yolculuk ilerledikçe Bilbo Baggins kendi cesaretinin ve gücünün farkına varmaya başlar.
Tolkien’in aslında çocuklar için kaleme aldığı “Hobbit”, çok geçmeden yetişkinlerden, özellikle de 60’ların asi gençliğinden büyük ilgi gördü. Bunun üzerine Tolkien hobbitlerin, elflerin, cücelerin ve bireylerin goblinler, troller, kurtlar ve her tür kötü ve çarpık yaratıkla olan mücadelesini anlatmaya devam ederek “Yüzüklerin Efendisi”ni yarattı. Bugün “Hobbit”le birlikte “Yüzüklerin Efendisi” fantastik edebiyatın kült eserleri arasında yer alıyor.

Hobbit Özeti

Hobbit Pdf Oku

Hobbit Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın