Hobbit (Özel Ciltli Baskı) PDF indir

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) PDF indir, Hobbit (Özel Ciltli Baskı) kitabı 9786053757351 sayfadan oluşmakta ve Ciltli boyutundadır. Hobbit (Özel Ciltli Baskı) kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. The Hobbit dilinde yazılmış olan Hobbit (Özel Ciltli Baskı) kitabını 08.07.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Hobbit (Özel Ciltli Baskı) kitabını PDF indir.

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) PDF

Modern bir klasik ve Yüzüklerin Efendisi’nin çıkış̧ kitabı.
Bilbo Baggins rahatlık içinde kendi kendine yeten bir hayat süren, kilerinden ve bodrumundan daha öteye seyahat etme hususunda gönülsüz bir hobbittir. Ama büyücü Gandalf ve bir grup cüce onu bir maceraya götürmek için kapısında belirdiğinde keyifli yaşamı sekteye uğrar. Muhteşem Smaug isimli devasa ve çok tehlikeli bir ejderhanın seneler önce cücelerin elinden aldığı Yalnız Dağ’ı ve paha biçilemez hazineleri geri alacaklardır. Bilbo plana dahil olma hususunda ayak direse de bir hırsız olarak kabiliyetini ve başarısını fark ettiğinde kendisi bile çok şaşırır!
“J.R.R. Tolkien’in kendi çocukları için yazdığı Hobbit, 1937’de yayımlandığında büyük bir başarı yakaladı. Dünya çapında milyonlarca sattı ve ‘neslimizin en mühim kitaplarından biri’ olmayı başardı.” –The Times
“Cücelerden, elflerden, korkutucu goblinlerden ve trollerden bir araya gelen harika bir hikâye … seyahat ve büyülü maceralarla bezeli heyecan dolu bir epik.” –The Observer
Hobbit’in ilk basımının 75. yıldönümünü kutlamak için bir araya getirilen bu edisyonda Christopher Tolkien’in önsözü ve J.R.R. Tolkien’in illüstrasyonları da metne eşlik ediyor.

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) Özeti

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) Pdf Oku

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın