Kan ve Külden PDF indir

Kan ve Külden PDF indir, Kan ve Külden kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Kan ve Külden kitabının kapağı ise 680 özelliğine sahiptir. 9786050984149 dilinde yazılmış olan Kan ve Külden kitabını 15.06.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Kan ve Külden kitabını PDF indir.

Kan ve Külden PDF

Büyüleyici, seksi ve nefes kesici… Kan ve Külden, bağımlılık yaratan enteresan bir fantastik şaheser.
 
Bir Bakire…
Doğumundan ibu yana yeni bir çağı başlatmak için seçilen Poppy’nin yaşamı hiçbir zaman kendisine ait olmamıştı. Bakire’nin yaşamı yalnız yaşanır. Asla dokunulmaz. Asla bakılmaz. Asla konuşulmaz. Asla bir zevk yaşamaz. Yükseliş gününü beklerken, tanrılar aracılığıyla kıymetli bulunmaya hazırlanmaktansa muhafızlarla birlikte, ailesini elinden alan kötülüğe karşı savaşmayı tercih ederdi. Ama seçim, hiç onun olmadı.
 
Bir Görev…
Tüm krallığın geleceği Poppy’nin omuzlarında. Bunu istemiyor aslında. Çünkü bir Bakire’nin de kalbi var. Ve bir ruhu. Ve güçlü arzuları. Yükselişi için onu korumakla görevli, altın gözlü bir muhafız olan Hawke yaşamına girdiğinde, kaderi ve görevi arzu ve istekleriyle çatışıyor. Hawke onu kızdırıp, inandığı her şeyi sorgulamasını sağlayacak ve yasaklarla onu ayartacak.
 
Bir Krallık…
Tanrıların terk ettiği, ölümlülerin ise korktuğu düşmüş bir krallık bir kez daha yükseliyor. Kendilerine ait olduğuna inandıkları şeyi şiddet ve intikam yoluyla geri almaya kararlılar. Lanetlilerin gölgesi yaklaştıkça, yasak olanla doğru olan arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Poppy, dünyasını bir arada tutan her kana bulanmış iplik çözülmeye başladığında yalnızca kalbini kaybetmenin ve tanrılar aracılığıyla değersiz bulunmanın eşiğinde değil, bunun yanı sıra yaşamı da tehlikede.

Kan ve Külden Özeti

Kan ve Külden Pdf Oku

Kan ve Külden Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın