Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 296 sayfadan bir araya gelen Genel Psikoloji Kitapları türündeki bu kitap Ciltsiz kapağa sahiptir. Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitabının yazarıEsra Ezmeci. Ayrıca bu paylaşımımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever konusu ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF indirme linki ile Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever Kitap Özeti

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever Kısa Özet

İlişkilerin doğası karmaşıktır. İnişleri çıkışları mevcuttur. Kadınla erkek içinde işler her zaman yolunda gitmeyebilir, tıpkı hayat gibi… İlişkiler arada bir sıcaktır, içinizi ısıtır, arada bir soğuktur ürpertir.

Her ilişkinin kendince bir ritmi mevcuttur ve hep değişkendir. Kadınla erkeğin doğası birbirine hiç benzemez. Problem çözme becerileri, yalnızlıkla başa çıkma yolları, ilişkiden beklentileri, iletişim modelleri, cinselliğe bakışları ve motivasyonları çok değişiktir.

Bir kadını elde etmenin yolu ondan uzak durmak yerine ona ilgi göstermekken, bir erkeği elde etmek için dozu iyi ayarlanmış mesafelere ihtiyaç mevcuttur.

Çok satan *Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir*, *Kararı Ben Veririm* ve *Süt Lekesi * kitaplarının yazarı Uzman Psikolog Esra Ezmeci, bu kez kadın erkek ilişkilerinin doğasını ve dinamiklerini enine boyuna yatırıyor masaya. Sunduğu basit ve etkili önermelerle kadın erkek ilişkilerinde yaşanan kısırdöngüleri kırmak hiç de zor değil…

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın