Osman PDF indir

Osman PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 504 sayfalık 12.5 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789750745522 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Osman kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Osman PDF

Her şey olmak isterken hiçbir şey olamayan, gün gün, sıra sıra hem servetini hem kendini tüketen bir adamın, Osman’ın hikâyesi bu roman.
 
Pahalı markaların, lüks yaşamın gösterişine dalıp bir kültürün, bir sınıfın yok oluşunu, kendileri de o kültürle birlikte yok olmalarına rağmen fark edemeyen bir kuşağın çarpıcı yaşamını anlatıyor Ayfer Tunç.
 
Müzik stüdyolarından, araba galerilerinden, marinalardan geçip kapak kızlarının sert gerçekliğine çarpan… bir hafriyat kamyonunun gece yarısı yapayalnız bir adama çarptığı gibi çarpan bir hikâye.
 
Osman, uzun bir döneme yayılan eşsiz kurgusuyla edebiyatımızın en görkemli eserlerinden biri olmaya aday.
 
Kapak Kızı’nı ve Yeşil Peri Gecesi’ni dinledik.
 
Şimdi söz sırası Osman’da…
 
Bugün ayın kaçı, günlerden ne, berbat pansiyonların berbat odalarında çile doldurduğum kaçıncı gün, bilmiyorum. Zaman bir yerde koptu gitti, geceyle gündüzü ayırt etmem bile zaman alıyor artık, zaten bir önemi de yok. Beş parasızım, perişan haldeyim. Yarın ne yapacağım, nasıl sürecek bu yaşam, bilmiyorum. Allah’ım ben bu hale nasıl geldim? Düştüğüm bu halin sorumlusu kim?
#kapakkızı #yeşilperigecesi #müzik #nişantaşı #yalnızlık #servet #çöküş #yitikbiradam

Osman Özeti

Osman PDF Oku

Osman PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın