Dikenler ve Güller Sarayı PDF indir

Dikenler ve Güller Sarayı PDF indir, Dikenler ve Güller Sarayı kitabı 9786050935448 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Dikenler ve Güller Sarayı kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. A Court Of Thorns And Roses 1 dilinde yazılmış olan Dikenler ve Güller Sarayı kitabını 12.09.2017 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Dikenler ve Güller Sarayı kitabını PDF indir.

Dikenler ve Güller Sarayı PDF

Kış çok ağır geçiyor. Feyre ailesini beslemek zorunda…
Bir gün, avlanırken av olmamak için öldürdüğü kurdun intikamını almaya gelen bir canavar çalıyor kapısını. Ama Feyre’yi almaya gelen canavar bir hayvan değil, Tamlin…
Bir zamanlar dünyayı yöneten ölümcül, ölümsüz perilerden biri.
Feyre’nin, yaşamı boyunca dehşet dolu hikâyelerini dinlediği perilerin diyarında yasamaya başlamasıyla dünyası altüst oluyor. Kendini bildi bileli hissettiği şiddetli düşmanlık bu güzel ama tehlikeli ülkede bambaşka bir boyut kazanıyor.
Feyre’nin çok mühim bir görevi var: Ülkenin üstüne git gide çöken eski, karanlık gölgenin onu yok etmesini önlemek.
Dikenler ve Güller Sarayı dizisinin bu ilk kitabıyla yolunuz, nefes kesici bir maceraya ve beklenmedik büyüleyici bir aska açılıyor. Sarah J. Maas’ın bu serisi, George R. R. Martin tarzını seven kitap kurtları için ideal!
“Hem tutkulu ve romantik, hem de vahşi; çok güzel yazılmış bir efsane. Kesinlikle olağanüstü.”
New York Times çok satanlar listesi yazarlarından
Alexandra Bracken
 

Dikenler ve Güller Sarayı Özeti

Dikenler ve Güller Sarayı Pdf Oku

Dikenler ve Güller Sarayı Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın