Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın PDF İndir

Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın PDF indir

Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın PDF İndir, PDF Kitap İndirme sitemizde Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın kitabı ile alakalı malumat vereceğiz. Mustafa Özkan tarafınca kaleme alınan Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın kitabının çevirmenliğini Olimpos Yayınları yapmıştır. Yayıncılığını Olimpos Yayınları yapmış olduğu Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın kitap özeti, Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın pdf oku, Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın indir, Mustafa Özkan e-kitap pdf, Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın PDF Drive, Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın Epub hakkında indirme bağlantıları makalemizde yer almaktadır.

Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın e-kitap İndir

Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın İçeriği

Gerçeklerden hiç bir vakit sakınma. Yalanlar başka. Yalanların en büyük poblemlerindan biri; her vakit, her yerde, tekrar bir yalana mahkûm olmasıdır. Hayatınızı, nasip ve nimetlerinizi imkânsızlıklar arasında aramayın. Nimetler ve saadetiniz, gücünüze muhtaçtır, olan sonlanmış olan ne var ise, fırsatlarınıza dönüşür şu sebeple adamın bilmiş olduğu ne var ise bilmedikleriyle sınanıyor. Gitmem söylediğin yere iyi mi onlarca kere dönüyorsan bittim söylediğin yerde de bitmiyorsun.

Çok uzun vakit oldu, hiç bir şeye şaşırmayalı. Kimseye hiç bir şeyi iyi mi hor görmüyorsam, her şeyi de hoş göreceğim diye bir şey yok. Yaşadığımız devre ve asır oldukca enteresan. Sonundan başına baktığında birtakım şeyler başından beri yarım kalmış, hep bir şeyler noksan yada hepsi bu kadarmış. Hayatın arasında, içerisinden geçemediğin hiç bir sınavın dışına çıkamazsın.

İlahi hakkaniyet böyledir arada bir. Kimsenin birazı hiç kimseye iyi mi yetmiyorsa, bir tek kalmak, yanlış bir yerde kalmaktan daha gerçekse zamana vakit tanımak da sabır göstermenin kabullenmekten geçtiğinin farkındalığıdır. Çoğunlukla konuşmaktan ziyade, unuttuğun vakit hatırlanırsın.

O kadar laf varken, susmayı öğrenirsin. Bir adet tohuma bin katını verebilen Allah var. Farkındasın değil mi? Sen kendine verebileceğin en güzel armağansin.

Unuttuğun zaman hatırlanırsın kitabını indirmek için bağlantıya tıklayınız.


Yorum yapın