Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir PDF

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 200 sayfadan bir araya gelen Genel Psikoloji Kitapları türündeki bu kitap Ciltsiz kapağa sahiptir. Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir kitabının yazarı

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir konusu,Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir yorumları Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir PDF İndir

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir PDF

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir Kısa Özet

Yaşanmamış bir hayattan daha can sıkıcı ne olabilir?
Yaşamın size ne getireceğini bilemezsiniz ama sizden ne alacağını siz belirlersiniz.
İnsanız, eksikliklerimizle artılarımızla, başarılarımızla başarısızlıklarımızla, sevdiklerimizle sevemediklerimizle, yaptığımız ve var olduğumuz her şeyde her an gelişiyor ve büyüyoruz.

Bazı zaman canımız o kadar yanıyor ki hayata küsüp büyümeyi ve gelişmeyi unutabiliyoruz. Oysa varlığımızın en manalı kısmı hatalarımızdan, tecrübelerimizden ders çıkararak gelişmek, ilerlemek ve en büyük gayemiz sevgiye her zaman yer açmaktır. Unutmayın, hiçbir zaman, bir daha sevemeyecek, yeni bir hedefin peşine düşemeyecek, yeni hayaller kuramayacak kadar yaşlanmıyacaksınız. Hâlâ nefes alıyorken yaşamdan istediğiniz her şeyi alın.

Yazar Hakkında:

İstanbul doğumlu Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, 2003 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halka İlişkiler Bölümü’nden mezundur. Daha sonra 2011 senesinde İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle bitirmiştir. 2014 senesinde İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra klinik psikoloji doktorasına başlamıştır. Şu an halen klinik psikoloji doktora eğitimine devam etmektir. 2010 senesinde İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlamıştır. 2013-2017 seneleri içinde İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde profesyonel klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Hürriyet Aile gazetesinde haftalık psikoloji konulu yazılar yazmaktadır ve “Yalnız Değilsiniz” isimli televizyon programını sağlamaktadır. Bağımlılık nasıl tedavi edileceği, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi yapmış olduğu çalışmalar yürütmektedir.


Yorum yapın