Sadece Müzik PDF indir

Sadece Müzik PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 256 özelliğine sahip 25.06.2021 numaralı 9786050984538 dilinde yazılmış Sadece Müzik kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Sadece Müzik PDF

Edebiyatın büyük ustası müziğin bilge maestro’suyla buluşuyor…
 
Dünyanın yaşayan en mühim yazarlarından biri olarak kabul gören Haruki Murakami’nin okurları, onun her romanının, her kitabının kendine özgü bir “çalma listesi”ne sahip olduğunu bilirler.
 
Bu kitapta Murakami, çağımızın en büyük orkestra şeflerinden Seiji Ozawa ile “yalnızca müzik” konuşuyor. 1960’lı senelerdan başlayarak ülkeler arası alanda kazandığı başarılarla adından söz ettiren, başta Viyana ve Berlin Filarmoni Orkestraları olmak üzere dünyanın tüm mühim topluluklarını yöneten, Boston Senfoni Orkestrası ve Viyana Devlet Operası’nın müzik yöneticiliğini yapan Ozawa ile Murakami’nin konuşmaları müziğin çok da bilmediğimiz yönlerini keşfetmemize olanak sağlıyor. Bir orkestra şefinin müziğe yaklaşımını, seneler içinde bazı yapıtlara nasıl değişik bir gözle bakabildiğini, genç müzisyenlerle çalışmanın Ozawa gibi bir ustaya bile neler kazandırdığını bu sürükleyici sohbete kulak verdikçe öğreniyor, onların aracılığıyla bu kitapta müziğin adeta “kalbine” iniyoruz.
 
Kitapta bulunan müzikleri dinlemek için yandaki kare kodu okutarak bir araya getirdiğimız çalma listesine varabilirsiniz.  Bunun yanı sıra wwwharukimurakamicom adresini de ziyaret edebilirsiniz. 

Sadece Müzik Özeti

Sadece Müzik PDF Oku

Sadece Müzik PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın