Çaylak İle Filozof 4 / Güzellik, İyiliktir PDF indir

Çaylak İle Filozof 4 / Güzellik, İyiliktir PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 128 sayfalık 13.5 x 21 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786257151467 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Çaylak İle Filozof 4 / Güzellik, İyiliktir kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Çaylak İle Filozof 4 / Güzellik, İyiliktir PDF

Kalbim kırılmış falan değildi. Aynaya baktığımda ne gördüğümün gayet farkındaydım ben. Gözlüklerimi çıkardığımda hafif şaşı oluyordum. Kulaklarım biraz kepçeydi. Kollarım ve bacaklarım güçsüzdü. Solucan kadar zayıftım ve boyum da bir türlü uzamıyordu… Sesim ise belki bir süre sonra değişecekti ama bir saksağanınki kadar çirkindi. Sivilcelerim vardı. Ve her geçen gün sayıları artmaktaydı. Saçım da iki tepeliydi. Onları ne tarafa taramam gerektiğine bir türlü karar verebilmiş değildim. Bütün bunlar yetmezmiş gibi terlediğimde fare ölüsü gibi kokuyordum.
Şükürler olsun, gülerken veya konuşurken içerisi görünen bir ağzım yok. Dişlerim bir kunduzun dişlerine benziyordu çünkü. Hem sarı, hem de kazma gibi. Onlara tel takacaklardı. Filozof, Dr. Ortodontist’ten randevu bile ayarlamıştı. Yani bütün bunlar yetmezmiş gibi, senelerca ağzımda tellerle dolaşacaktım. Sırf kendimi iyi hissedeyim diye bana, “Sen fazla yakışıklısın. Robert Redford seni görse depresyona girer, oyunculuğu bırakır ve yaşamını bir çiftlikte atlara fısıldayarak geçirirdi!” deseydi, Filozof’a inanacak mıydım adeta? Elbette inanmayacaktım!

Çaylak İle Filozof 4 / Güzellik, İyiliktir Özeti

Çaylak İle Filozof 4 / Güzellik, İyiliktir PDF Oku

Çaylak İle Filozof 4 / Güzellik, İyiliktir PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın