Bir Kuzey Macerası PDF indir

Bir Kuzey Macerası PDF indir, Bir Kuzey Macerası kitabı 9786052953433 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Bir Kuzey Macerası kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. An Odyssey of the North dilinde yazılmış olan Bir Kuzey Macerası kitabını 20.08.2019 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Kuzey Macerası kitabını PDF indir.

Bir Kuzey Macerası PDF

Jack London’ın 1900 senesinde paylaşımı yaptığı Kurdun Oğlu adlı derlemenin içinde bulunan Bir Kuzey Macerası, Homeros’un Odysseia destanını andıran, zorlu önüne geçerle dolu, çetin ve “dönüştürücü” bir yolculuğun hikâyesidir. Aleut adalarındaki Akatan’da yaşayan kabile reisi Naass, evlendiği gün karısı Unga’yı denizden çıkıp gelen sarı saçlı beyaz bir adama kaptırır. İki metreyi aşan boyuyla bir devi andıran, “tanrıların dünyanın ilk dönemlerindeki erkekleri örnek alarak kalıba döktükleri” bu adam, Unga’yı sırtına vurduğu gibi gemisine atlayıp oradan uzaklaşmıştır.
Naass intikamını almak üzere azılı düşmanının peşinden yollara düşer. Dünyayı dolaşıp bilgi ve görgüsünü artıracağı, macera dolu seneler beklemektedir onu…

Bir Kuzey Macerası Özeti

Bir Kuzey Macerası Pdf Oku

Bir Kuzey Macerası Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın