İyi Aile Yoktur PDF indir

İyi Aile Yoktur PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 296 sayfalık 13.5 x 21 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786053758488 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış İyi Aile Yoktur kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

İyi Aile Yoktur PDF

İyi aile yoktur. Ya da paradoks şu ki iyi aile, “İyi aile yoktur” düsturuyla hareket edebilen ailedir.
 
İnsanlar çocuk sahibi olduğunda farkında olmadan kendi çocukluğuna dair hisleri yaşar. Çocuğumuzla ilişkimiz, anne-babamızla ilişkimizin devamıdır.
 
Çocuğumuzla doğru bağ kurma, kendi çocukluğumuzu ve içimizdeki çocuğu tamir etmekle olur. Her insanın içinde anne, baba, çocuk mevcuttur ve kuvvetli psikoloji aslında, içimizdeki çocuğun kuvvetli olduğu, saygı gördüğü psikolojidir.
 
İyi Aile Yoktur yalnızca  anne-babalar değil, çocukluk geçirmiş ve kendisini daha iyi anlamak isteyen her yaşta insan için yazıldı.
Bu kitabın sunduğu farklı bakış açısıyla, neden acı çektiğimiz, sevilmeyi neden isteyip sevgiyi kaybettiğimizde neden üzüldüğümüz, işlerimizi neden ertelediğimiz gibi kendimize dair bir çok şeyin altındaki nedeni çiçeği burnunda bir gözle, şaşkınlıkla keşfedeceksiniz.
 
İngiltere’de Essex Üniversitesi’nde Psikanaliz yüksek lisansı yapan, Avrupa ve Amerika’da psikoloji alanında konferanslarda tebliğler sunan ve çocukluk atölyeleriyle ebeveynlerle buluşan Nihan Kaya, senelerca süren çalışmalarını bu kitapta derliyor.

İyi Aile Yoktur Özeti

İyi Aile Yoktur PDF Oku

İyi Aile Yoktur PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın