Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) PDF indir

Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) PDF indir, Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) kitabı Wild Symphony sayfadan oluşmakta ve 44 boyutundadır. Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) kitabının kapağı ise 9789752125872 özelliğine sahiptir. 01.09.2020 dilinde yazılmış olan Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) kitabını Susan Batori numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) kitabını PDF indir.

Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) PDF

DAN BROWN HEM YAZDI HEM BESTELEDİ.
MÜZİK, EĞLENCE VE RENGARENK RESİMLERLE
DOLU SAYFALAR ÇOCUK OKURLARLA BULUŞUYOR.
Maestro Fare ve müzisyen dostlarıyla ormanların ve denizlerin derinliklerinde gezin! Kitabın içinde büyük mavi bir balina, bi hayli hızlı çitalar, minik böcekler ve zarif kuğularla karşılaşacaksın. Üstelik her birinin seninle paylaşacağı bir sırrı var.
Yol boyunca Maestro Fare’nin senin için bıraktığı sürprizleri bulabilirsin. Misal verilecek olursa; saklanmış bir arı, ipuçları veren karışık harfler, hatta çözmen için şifreli bir mesaj.
New York Times’ın en fazla satanlar listesinin bir numaralı yazarı Dan Brown, son derece keyifli, gizemli ve müzikli bu ilk resimli kitabı Hayvanlar Senfonisi ile çocuklarla buluşuyor.
Ücretsiz bir uygulama ve Dan Brown aracılığıyla bestelenmiş müzikler içeren bu müthiş kitabı yakında zamandan tanımaya ne dersiniz

Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) Özeti

Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) Pdf Oku

Hayvanlar Senfonisi (Ciltli) Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın