Çizgi Roman Faresi PDF indir

Çizgi Roman Faresi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786059166980 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip Nicoletta Costa numaralı 01.04.2021 dilinde yazılmış Çizgi Roman Faresi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Çizgi Roman Faresi PDF

50’den fazla dile çevrilen, Uluslararası Hans Christian Andersen Ödüllü yazar Gianni Rodari’nin özellikle yeni okuma çağındaki çocuklar için yayına bir araya getirilen Rodari’yle Düşünüyorum serisi ile çocuklar hikâyeyi okuduktan sonra kitabın sonunda bulunan felsefi tartışma sorularını yanıtlayarak merak ettikleri kavramlar ile ilgili düşünme ve sorgulamama kabiliyetlerini geliştirebilecekler; okudukları hikâyeyle tek bir duruma farklı açılardan bakarak kendi fikirlerini keşfedecek, kendi görüşlerini sorgulayacaklar.
 
Anlaşabilir miyiz, anlaşamaz mıyız?
Hayatında bir değişiklik yapmaya karar veren çizgi roman faresi, gazetedeki sayfasından fırlayıp kendini gerçek dünya çapında bulur. Ama gerçek farelerle aynı dili konuşamadığı için onlarla bir türlü anlaşamaz. Arkadaş olabilmek için ille de aynı dili mi konuşmalıyız? Anlaşılır olabilmek için yalnızca sözcüklere mi ihtiyaç dikazz?
ile ilgili düşünme ve sorgulamama kabiliyetlerini geliştirebilecekler; okudukları hikâyeyle tek bir duruma farklı açılardan bakarak kendi fikirlerini keşfedecek, kendi görüşlerini sorgulayacaklar.

Çizgi Roman Faresi Özeti

Çizgi Roman Faresi PDF Oku

Çizgi Roman Faresi PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın