Anayurt Oteli PDF indir

Anayurt Oteli PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 128 sayfalık boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789750735639 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Anayurt Oteli kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Anayurt Oteli PDF

Bir oteli yönetmekle bir kurumu, geniş bir işletmeyi, bir ülkeyi yönetmek aynı şeydi aslında. İnsan kendini, olanaklarını tanımaya, gerçek sorumluluğun ne olduğunu anlamaya başlayınca bocalıyordu, dayanamıyordu. Ülkeleri yönetenler iyi ki bilmiyorlardı bunu; yoksa bir otel yöneticisinin yapabileceğinden fazla daha büyük hasarlar yaparlardı yeryüzünde. Defteri kapadı. Ne gereği vardı artık bunları yazmanın veya birkaç satır yazıp bırakmanın?
Çağdaş edebiyatımızın en ünlü bireylerinden Zebercet, yaşamını günlük yaşamın gerektirdiği en basit işlevlere odaklamış biri. Görünüşüyle son derece gerçek, basit ve sıradan. Ama içimizde bıraktığı etki öyle mi? Yusuf Atılgan’ın unutulmaz romanı Anayurt Oteli, bir memleket portresi, bir mizaç izahı. Yayımlandığı ilk günden bu yana başucumuzda. Okura düşen de onu daha yakında zamandan tanımak.

Anayurt Oteli Özeti

Anayurt Oteli PDF Oku

Anayurt Oteli PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın