Kusursuz Dikkat (Dikkat Dağıtan Bir Dünyada Nasıl Daha Üretken Olunur?) PDF indir

Kusursuz Dikkat (Dikkat Dağıtan Bir Dünyada Nasıl Daha Üretken Olunur?) PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz Hyperfocus sayfalık 243 boyutunda 9786058001671 özelliğine sahip Selçuk Uzman numaralı 03.06.2020 dilinde yazılmış Kusursuz Dikkat (Dikkat Dağıtan Bir Dünyada Nasıl Daha Üretken Olunur?) kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kusursuz Dikkat (Dikkat Dağıtan Bir Dünyada Nasıl Daha Üretken Olunur?) PDF

Teknoloji, yaşamımızın her alanında rol çalarken kusursuz bir dikkat olabilecek mü? Her an, her yerden âdeta uyaran bombardımanına maruz kaldığımız günlük yaşamlarımızda odaklanmanın ve dikkati sürdürmenin püf noktaları var mı? Dikkatimizin sınırları nereye kadar genişleyebilir? Dikkat sürecimizi yöneterek nasıl daha yaratıcı ve üretken olabiliriz? Okuduğumuzu daha iyi anlayarak okul veya iş hayatlarımızda nasıl daha başarılı olabiliriz?
 
Chris Bailey her birini kendi yaşamında deneyimleyerek kaleme aldığı önerilerinden bir araya gelen Kusursuz Dikkat’te, tüm bu soruların yanıtlarını veren bir dikkat sistemi öneriyor. Dikkat dağıtıcıların kontrol edilebildiği ve dikkatimizi istemli olarak “ne”ye yöneltip yöneltmeyeceğimizi bizim tespit ettiğimiz bir ortamda, kaliteli ve gerektiği kadar uzun süreli odaklanabilmek yalnızca bazı alışkanlıkların kazanılmasına bağlı. Kusursuz Dikkat, okuma deneyiminiz boyunca farkındalığınızı devrede tutarak, bütün dikkat dağıtıcılara rağmen kendi dikkatinizin kodlarına ulaşacağınız pratik ve uygulanabilir bir toparlanma süreci vadediyor.
 
“Bailey, bu pratik ve sıklıkla uygulanabilir rehber kitabında dikkat dağınıklığını; iş dünyası ve modern yaşamı aşağı yukarı her yönüyle rahatsız eden yaygın bir sorun olarak tanımlıyor. İşlerin hızla aktığı bir iş yerinde, dikkatlerinin kontrolünü yeniden kazanmak isteyen okuyucular için bu kitabın okunması bir zorunluluktur.”
—Publishers Weekly
 
“İlgi çekici bir kitap… Bailey bu kitabı yazarken, önüne fotoğrafımı koyup beni seyirci olarak etiketlemiş olabilir. Kusursuz Dikkat, dikkat alanımın sınırlarını tanımama ve çevreme odaklanmayı daha pratik hale getirmemde çok yardımcı oldu. Bailey, görevlerinize yeniden nasıl yaklaşmanız gerektiğini, ilk kezrinizi belirleme yollarını ve kopuklukları en aza indirebileceğiniz metotları gösteriyor.”
New York Times, Kişisel Gelişim sütunu

Kusursuz Dikkat (Dikkat Dağıtan Bir Dünyada Nasıl Daha Üretken Olunur?) Özeti

Kusursuz Dikkat (Dikkat Dağıtan Bir Dünyada Nasıl Daha Üretken Olunur?) PDF Oku

Kusursuz Dikkat (Dikkat Dağıtan Bir Dünyada Nasıl Daha Üretken Olunur?) PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın