İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF indir

İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 240 özelliğine sahip 08.07.2019 numaralı 9786054729838 dilinde yazılmış İnsan Vücudu Tiyatrosu kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF

İnsan Vücudu Tiyatrosu’na hoş geldiniz.
İnsan biyolojisine yapacağınız bu büyüleyici yolculuğun her aşamasında size ben eşlik edeceğim. Önce sahneye bir iskelet olarak çıkacağım ve her bölümde kostümüme yeni bir katman eklenecek, ta ki vücudum tamamen bir araya gelena kadar. Bu anatomik yolculukta konunun kalbine (hatta midesine, damarlarına, hücrelerine, kemiklerine, beynine) kadar ineceğiz. Oyunumuz keyifli, hatta o kadar keyifli ki bedenimiz ile ilgili bunca şeyi ne ara öğrendiğinize şaşıracaksınız.
İnsan Vücudu Tiyatrosu, çocukların (ve yetişkinlerin) vücudumuzun işleyişini derinlemesine ve keyif alarak öğrenebilmesi için harika bir kaynak.
 
goodreadscom okur notu: 4.23
 
Maris Wicks, biyoloji delisi (bu kitabı bitirdiğinizde olabileceken siz de öyle olacaksınız) bir eğitimci. Bilime olan tutkusu bugün birden fazla ülkede yardımcı kaynak olarak kullanılan bu çizgi bilim kitabının ortaya çıkmasını sağladı.

İnsan Vücudu Tiyatrosu Özeti

İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF Oku

İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın