Ev PDF indir

Ev PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 456 sayfalık 13.5 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786051923994 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Ev kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Ev PDF

… hayata tutunmak için inanmaya mecbur kaldığımız bütün yalanlar günü gelince açığa çıkıyor. Ve sonra biz ölmüyoruz. Daha kötü bir şey oluyor. Öğrendiklerimizle yaşamaya devam ediyoruz.
 
Nermin Yıldırım bizleri uzun bir yürüyüşe çıkararak, kendini evinde hissedemeyenlerin, evinden zorla koparılanların, kaçmak zorunda kalanların, hiçbir yere sığınamayanların dünyasına ortak ediyor. Sürprizlerle dolu bu yolu adımlarken, öte yandan bir kere koptuktan sonra artık anakaraya bağlanamayan adacıkların uğultulu sesine kulak veriyor, öte yandan da kendimizi seyrettiğimiz aynaların öbür tarafındakilerle yüzleşiyoruz.
 
Romanlarında okuru aile, toplum ve bellek ekseninde yolculuklara çıkaran Yıldırım, hassas sesi, nüktedan ve kıvrak diliyle hafızanın iplerini kâh salıp kâh sararak sımsıkı bir yumak oluştururken, “ufak ve olağanüstü hayatlarımız”a bambaşka gözlerle bakmamızı sağlıyor.
 

Ev Özeti

Ev PDF Oku

Ev PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın