Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) PDF indir

Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) PDF indir, Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) kitabının kapağı ise 200 özelliğine sahiptir. 9786050207958 dilinde yazılmış olan Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) kitabını 25.09.2020 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) kitabını PDF indir.

Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) PDF

“Sevgi, kişiyi diğer insanlardan ayıran duvarları yıkan, onu diğerleriyle birleştiren, insanın içindeki etkin güçtür.”
 
“Psikoloji bölgesindeki en mühim çalışmalardan biri.”
—The New York Times
 
Her sanat dalı disiplin, odaklanma ve sabır gerektirir. Sanatta ustalaşma, bir çocuğun yeni yürümeye başladığı evredeki gibi düşe kalka ama denemekten vazgeçmemekle elde edilmektedir. Sevmek de içinde sevme ve sevilme eylemini birlikte muhafaza eden bir sanattır. Hatta diğer sanat dallarından daha fazla içgörüye ve anlayışa sahip olmaya ihtiyaç duyar. Bir ustası, bir kılavuzu yoktur; birinin salt kendisi için ve tek başına edinebileceği bireysel bir deneyimdir.
 
Sevme Sanatı, bu sanatın nasıl ve hangi araçlarla icra edileceğinin anlatıldığı bir reçete veya sevginin ne olduğu hususunda binlercesi bulunan bir kişisel gelişim kitabı değildir. Bunun çok ötesinde, artık bir klasik sayılan, aşağı yukarı tüm dünya dillerine çevrilen, yayımlandığı ülkelerde milyonlarca satan bu kitap, insanlığın geleceği için hümanist bir yaklaşım, sevme ile ilgili kusursuz bir felsefi manifestodur.
 
Sevme Sanatı, “sevmek” eyleminin ana hatlarını tespit eden ve bunu felsefe ve psikoloji temelinde ele alan, incitmeyen, eleştirmeyen, dili ve içeriği asla eskimeyen bir kitap.

Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) Özeti

Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) Pdf Oku

Sevme Sanatı / Bir Eylem Olarak Sevmek (Modern Kapak) Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın