Kardeşimin Hikayesi (Karton Kapak) PDF indir

Kardeşimin Hikayesi (Karton Kapak) PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 330 sayfalık 13.5 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786050914443 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Kardeşimin Hikayesi (Karton Kapak) kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kardeşimin Hikayesi (Karton Kapak) PDF

Serenad fırtınasından sonra Livaneli’den nefes kesen bir roman…

Sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlar her şey. Dünyadan elini eteğini çekmiş emekli inşaat mühendisiyle genç, güzel ve meraklı gazeteci kızın tanışmasına da bu cinayet vesile olur. Kurguyla gerçeğin karıştığı, duyguların en karanlık, en kuytu bölgelerine girildiği hikâye, daha doğrusu hikâye içinde hikâye de böylece başlar. Modern bir Binbir Gece Masalı’nın kapıları aralanır. Lakin bu kez Şehrazad erkektir.

Kardeşimin Hikâyesi aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inananları bir kez daha düşünmeye davet eden, aşka, aşkın karmaşıklığına ve tehlikelerine dair nefes kesen bir roman. Her sayfada yeni bir gerçekliği keşfedecek, kuşku ile kesinliğin sınırlarında dolaşacaksınız.

Mantıksız gibi geliyor ama o sabah uyandığımda enteresan bir haber alacağımı biliyordum. Karadeniz’in lacivert dalgalarıyla baş başa kalmış olan bu ıssız köyde geçen her gün birbirinin aynısı olduğu için burada bireylerin heyecanla konuşacağı olaylara pek sık rastlanmazdı. O günün de ötekiler gibi usulca akıp gitmesi gerekirdi ama galiba başka şeyler olacaktı. O mahmur sabah saatleri civarında bir cinayet haberi alacağımı bilmiyordum tabi ki ama bir haber gelecekti. Daha yataktan çıkmamıştım, gözlerim kapalıydı, arkalarında fosforlu çizgiler bırakarak senedirım hızıyla hareket eden mor tavşanları izliyordum.

Kardeşimin Hikayesi (Karton Kapak) Özeti

Kardeşimin Hikayesi (Karton Kapak) PDF Oku

Kardeşimin Hikayesi (Karton Kapak) PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın