Üç Zor Mesele Teknik-Medeniyet-Yabancılaşma PDF indir

Üç Zor Mesele
Teknik-Medeniyet-Yabancılaşma PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 584 sayfalık 12.5 x 20.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786054893003 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Üç Zor Mesele
Teknik-Medeniyet-Yabancılaşma
kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Üç Zor Mesele
Teknik-Medeniyet-Yabancılaşma PDF

İsmet Özel’in Üç Mesele ve Zor Zamanda Konuşmak kitapları yeni ve uzun bir dibace ile bir arada “ÜÇ ZOR MESELE” adıyla neşredildi.

“ÜÇ KULHUVALLAHİ BİR ELHAM ÜÇ ZOR MESELE’NİN DİBACESİ işin işten geçmediği, Türkiye’de yapılacak şeylerin neler olduğu düşüncesine mahsus zeminin oluşmasına müsait vaktin işaretlerinin halen belirebildiği inancıyla yazıldı. Bor’un pazarının geçtiğini kabul etmiyorum; bundan dolayı eşeğimi Niğde’ye sürme düşüncesinde de değilim. Üç Mesele’yi Zor Zamanda Konuşmak içinde erittim ve ortaveyaha netameli ÜÇ ZOR MESELE çıktı. Niçin yaptım bunu? Her iki kitabın da müşterisi vardı. Yaptım, çünkü eşeğimi Niğde’ye sürmeğe rıza göstermiş olmak, her iki kitabın ikisinden de nasibini alamamış kıraat meraklılarına taviz vermekti. Paradoks her iki kitabın ikisinden de nasibini alamamışların her iki kitabın piyasaya çıkmasına neden oluşlarındadır.”

Üç Zor Mesele
Teknik-Medeniyet-Yabancılaşma Özeti

Üç Zor Mesele
Teknik-Medeniyet-Yabancılaşma PDF Oku

Üç Zor Mesele
Teknik-Medeniyet-Yabancılaşma PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın