Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası PDF indir

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası PDF indir, Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabı 394 sayfadan oluşmakta ve 20 x 28 cm boyutundadır. Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabını 9786254122408 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabını PDF indir.

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası PDF

Hazırlamış olduğum eserde ANAYASA , İDARE HUKUKU (Soru arası dip notlar bulunmaktadır.) TCK, CMK, İNSAN HAKLARI (Soru arası dipnotlar bulunmaktadır.) ve İNKILAP TARİHİ soruları olmak üzere AÖF formatına uygun olarak 2500 öğretici ve eğitici soru bulunmaktadır. 1300 soruluk toplamda polisi ilgilendiren mühim 25 kanunun bulunduğu MEVZUAT SORU BANKASI kitabı ile birlikte komiser yardımcılığı sınavına hazırlık seti hepsinı kapsayacak hale gelmektedir.

Yine bu hususta bir başka eserimiz olan KOMİSER YARDIMCILIĞINA HAZIRLIK 10’LU DENEME SINAVI kitabıyla da kendinizi test ve deneme olanağı bulabilirsiniz.
Sınava girecek olan mesai dostlarıma başarılar diliyorum.

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası Özeti

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası Pdf Oku

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın