Harry Potter ve Ateş Kadehi PDF indir

Harry Potter ve Ateş Kadehi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9789750803314 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip Kutlukhan Kutlu numaralı 31.10.2019 dilinde yazılmış Harry Potter ve Ateş Kadehi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Harry Potter ve Ateş Kadehi PDF

Harry Potter’ın büyücülük okulundaki dördüncü senesinde başından geçenleri anlatan Harry Potter ve Ateş Kadehi, dizinin önceki kitaplarında tanık olduğumuzdan hem çok daha keyifli, hem çok daha ürkütücü bir büyücülük dünyasının kapılarını açıyor.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda dördüncü sınıfa geçen Harry, yaz tatilinde Dursley’lerden izin koparıp dostlarıyla birlikte Quidditch Dünya Kupası finalini izlemeye gidiyor. Bu yıl Hogwarts’taki en büyük yenilik ise, Üçbüyücü Turnuvası. Üç rakip büyücülük okulunun katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik yüz yıldan beri ilk kez düzenleniyor. Harry, istemediği halde, yaşı bile tutmadığı halde, kendini bu Turnuva’nın içinde buluyor. Oysa onun tek istediği, büyücülük standartları içinde olabildiğince “normal” bir yaşam sürmek, yeni büyüler öğrenerek kendini geliştirmek, Cho’yla alakalı hayaller kurmak, Ron ve Hermione’yle hoşça vakit geçirmek. Lakin, alnındaki yara izinin ikide bir acıması, korkunç hadiselerin yaklaşmakta olduğunun habercisi…

Harry Potter ve Ateş Kadehi, dizinin önceki kitaplarında tanık olduğumuzdan hem çok daha keyifli, hem çok daha ürkütücü bir büyücülük dünyasının kapılarını açıyor. J. K. Rowling, 7 cilt olarak planladığı Harry Potter dizisinin ilk kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı (YKY, 2001), ikinci kitabı Harry Potter ve Sırlar Odası (YKY, 2001), üçüncü kitabı Harry Potter ve Azkaban Tutsağı’ndan (YKY, 2001) sonra, bir kez daha Türk okuruyla buluşuyor.

Harry Potter ve Ateş Kadehi Özeti

Harry Potter ve Ateş Kadehi PDF Oku

Harry Potter ve Ateş Kadehi PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın