Olasılıksız PDF indir

Olasılıksız PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9789756006054 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip Pelin İpek numaralı 04.03.2021 dilinde yazılmış Olasılıksız kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Olasılıksız PDF

Bir sabah, senelerdır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşı karşıya geldinız. Sizce bu yalnızca bir tesadüf mü, yoksa çok daha değişik bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli olarak! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki ufak parka baktınız ve bir anda bu anı önceden de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu düşünüyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman..

Olasılıksız Özeti

Olasılıksız PDF Oku

Olasılıksız PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın