Bana Kuşlar Söyledi PDF indir

Bana Kuşlar Söyledi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 128 sayfalık 12.5 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789750751592 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Bana Kuşlar Söyledi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Bana Kuşlar Söyledi PDF

Çoğumuz çocukluğa dair tek bir anıya sarılırız arada bir. Bir gün, bir kişi, bir olay… Bütün çocukluğumuzu onun etrafında öreriz. Hani çocukken bir yerimiz yara olduğunda tentürdiyot sürerlerdi üstüne, sonra da yanmasın diye üflerlerdi. Hayatımız boyunca birileri yaralarımıza iyi gelecek bir şeyler sürsün, sonra da acımızı almak için üflesin diye bekliyoruz.
 
Yekta Kopan’ın yeni öykü kitabında çocuklar var. Gerçekle gerçek ötesinin sınır çizgisinde yürürken dengesini bulmaya çalışan çocuklar. Yetişkinlerin sıkıcı ve yoz dünyasına sığamayan, hayata taptaze gözlerle bakan, yaralı olmasına karşın sorgulamaktan asla geri durmayan çocuklar. Cesaretlerini ceplerinde taşıyan çocuklar.
 
Kimi alabildiğine gerçekçi kimi cesurca yaratıcı ve oyunbaz kimi de distopyanın sınırlarında gezinen öyküleri bir araya getiriyor. Bana Kuşlar Söyledi. Ele aldığı çetin meselelere karşın kendine özgü mizahından, derin ironisinden ve yaşam sevincinden asla ödün vermiyor Yekta Kopan. Her şeye rağmen yaşamın yanında olmamız hatta elden geldiğince “dans etmemiz” gerektiğini vurguluyor.
 
Çocukların dünyasından bakınca hâlâ umut var.
Çocuklar varsa umut var.
 
#rüzgar #masal  #çocukolmak #geçmiş #doğa #felaket #kedi #dansetmek

Bana Kuşlar Söyledi Özeti

Bana Kuşlar Söyledi PDF Oku

Bana Kuşlar Söyledi PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın