Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikayesi PDF indir

Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikayesi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 48 özelliğine sahip 09.12.2020 numaralı 9786058038950 dilinde yazılmış Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikayesi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikayesi PDF

Kimler Dümtek Necmi’yi tanıyor? Bilmeyenler için hemen altını çizelim; o gelmiş geçmiş en iyi ritim ustası. Temizses Müzik Evi’nde yetişmiş tanınmış darbuka virtüözü. Peki Ali’yi tanıyor musunuz? O da Dümtek Necmi’nin en büyük hayranı. Bu ikilinin yolu, bir gün Ali’nin eskici Ekrem amcanın arabasında bulduğu bir mektup aracılığıyla kesişir ve Ali, önceden hiç bilmediği zamanlar, insanlar ve duygularla tanışır.
 
Dümtek Necmi’nin olağanüstü hikâyesini bu mektup aracılığıyla öğrenen Ali, bir daha asla yaz tatillerinde sıkılmayacak, yaşamın ritmini kaçırmayacak ve darbukayı elinden hiç ama hiç bırakmayacaktı…
 
Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikâyesi, yalnızca Dümtek Necmi’nin değil, bunun yanı sıra bir müzik enstrümanı aracılığıyla anda kalarak “şimdi”yi tüm duyularıyla deneyimlemeyi öğrenen Ali’nin de hikâyesi.
 

Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikayesi Özeti

Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikayesi PDF Oku

Dümtek Necmi’nin Muhteşem Hikayesi PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın