Bitmeyecek Öykü PDF indir

Bitmeyecek Öykü PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786052993125 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 02.11.2017 numaralı Die unendliche Geschichte dilinde yazılmış Bitmeyecek Öykü kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Bitmeyecek Öykü PDF

“İnsanlar mevcuttur, asla Fantazya’ya gidemezler,” dedi Bay Koreander. “Ve insanlar mevcuttur, gidebilirler ama sonsuza kadar orada kalırlar. Sonra bir de Fantazya’ya gidip geri dönenler mevcuttur. Senin gibi. İşte bunlar iki dünyayı da esenliğe kavuştururlar.”
 
 
NE İSTİYORSAN ONU YAP, yazıyordu sınırsız güce sahip İmparatoriçe’nin sembolünde.Lakin Bastian, bu cümlenin gerçekten ne açıkladığini, uzun ve zahmetli arayış sonucu öğrenecektir.
 
Bastian enteresan görünümlü bir kitap aracılığıyla kendini, güzel fakat tehlikenin pençesindeki Fantazya diyarında bulur. Bu büyülü ülkeyi, Çocuk İmparatoriçe’ye yeni bir isim vererek yalnızca bir “insan” kurtarabilir. Lakin saraya giden yol ejderhalar, devler, canavarlar ve bir çok büyülü yaratığın yaşadığı yerlerden geçmektedir.
 
Bastian maceraya atılır atılmasına… fakat dönüş yolunu bulmak o kadar kolay değildir. Fantazya’nın derinliklerine girdikçe, dile getirilemeyecek kadar kötü yaratıklarla ve kendi kalbinin gizemleriyle yüzleşecek cesareti bulması gerekecektir.
 
“Büyülü dünyaveyalıveriyorsunuz… Hareketli, yenilikçi ve hassas.”
The Washington Post

Bitmeyecek Öykü Özeti

Bitmeyecek Öykü PDF Oku

Bitmeyecek Öykü PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın