Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF indir

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 504 sayfalık 13.5 x 23 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789750850417 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Kayıp Tanrılar Ülkesi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kayıp Tanrılar Ülkesi Kitap Özeti

Ahmet Ümit’ten polisiyeyi arkeoloji ve mitolojiyle harmanlayan usta işi bir roman.

Berlin Emniyet Müdürlüğü’nün cevval başkomiseri Yıldız Karasu ve yardımcısı Tobias Becker, göçmenlerin, işgal evlerinin ve sokak sanatçılarının renklendirdiği Berlin sokaklarından Bergama’ya uzanan bir macerada, yaşamı ve insanları yok etmeye muktedir sırların peşinde bir seri cinayetler dizisini çözmeye çalışıyor. Soruşturmanın Türkiye ayağında sürpriz bir ismin olaveyahil olmasıyla heyecanın dozu gitgide artıyor.

Kayıp Tanrılar Ülkesi, Zeus Altarı ve Pergamon Tapınağı’nın gölgesinde mitlere şimdilerde yeniden hayat verirken, suçun çağlar ve kültürler boyu değişmeyen doğasını bir tokat gibi yüzümüze çarpıyor.

“O yüzden unuttuk dediğiniz yerden başlayacağım. Unutmanın bedelini ödeyecek unutanlar. Cezaların en şiddetlisiyle ödüllendirilecek saygısızlık yapanlar, kalbi yerinden çıkarılacak beni kalbinden çıkaranların, yüzlerinin derisi yüzülecek benden yüz çevirenlerin…”

Kayıp Tanrılar Ülkesi Özeti

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF Oku

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF indir


Yorum yapın