Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) PDF indir

Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) PDF indir, Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) kitabının kapağı ise 360 özelliğine sahiptir. 9786050986303 dilinde yazılmış olan Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) kitabını 03.08.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) kitabını PDF indir.

Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) PDF

Jude, bir fani olarak kendini Periler Diyarı’na kabul ettirmeyi sonunda başarıyor. Üstelik zalim prens Cardan’ı kral yapıp, onu kendine bağlayarak. Lakin bir yıl bir gün sürecek gölge iktidarı tehlikelerle örülü. Küçük kardeşi Oak’ı korumalı ve entrikalarla dolu taht kavgalarından sağ salim çıkmayı başarmalı. Ama bu, sandığı kadar kolay görünmüyor; bir taraftan Yüce Kral Cardan’ı ve ona karşı hissettiği karmaşık duygularını kontrol etmek, diğer taraftan sürekli olarak değişen ittifaklara karşı uyanık olmak zorunda. Öz babasının katili General Madoc ve taht için her türlü ihaneti göze alan Balekin ile Sualtı Kraliçesi onun ufak bir hatasını bekliyor. Daha da kötüsü, nefesini ensesinde hissettiği beklenmedik ihanete karşı da hazırlıklı olmak zorunda.
 
Bir zamanlar uzun gibi gelen bir yıl bir günlük süre artık bitmek üzere. Jude hem kendi hem sevdiklerinin yaşamı için savaşmak, her zaman kuvvetli olmak zorunda; yorulmadan, art arda, daha kuvvetli vurabilmek için… 
 
Çoksatan yazar Holly Black’ten, Peri Halkı Serisi’nin ikinci kitabı Lanetli Kral… İktidar mücadeleleri ve entrikalarla dolu bir peri masalı.
 
“Holly Black gerçek bir Periler Kraliçesi.”
Victoria Ayahutrd

Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) Özeti

Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) Pdf Oku

Lanetli Kral Peri Halkı Serisi 2. Kitap (Ciltli) Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın