45’ten Sonra PDF indir

45’ten Sonra PDF indir, 45’ten Sonra kitabı 264 sayfadan oluşmakta ve 15.5 x 23 cm boyutundadır. 45’ten Sonra kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan 45’ten Sonra kitabını 9786059841627 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. 45’ten Sonra kitabını PDF indir.

45’ten Sonra PDF

20-30’lu yaşlarınızdaki enerjiniz kalmamış, seks eskisi gibi fırtınalı değil, motorda, kaportada ufak tefek arızalar başlamış… İşin doğrusu, yaşlanmaya ve ölüme çare yok. Ebedi gençliğin de ne yazık ki iksiri yok! Ama gençlik enerjisinin eksikliğini işinde uzman olgunluğunuzla kapatabiliyorsunuz. Daha az enerji ile daha kaliteli işler başarabiliyorsunuz. Evet, avantajlarınızı tanıyıp tercih ederek önünüzdeki harika senelerı en iyi biçimde değerlendirmek elinizde!
Doğru beslenme ve aktif bir yaşam tarzı ile ömrü uzatmak ve yaşadığınız yaşamı çok daha kaliteli hale getirmek olabilecek. Yaşlanma sürecini yavaşlatabilir, bedeninizi diri ve dinç, görüntünüzü sağlıklı ve genç tutabilir, yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.
Yaşam tarzınız, 65 yaşında tenis oynamak ile koroner bypass cerrahi operasyonu olmak arasındaki farkı belirler.
Bu kitapta usta bir kalp-damar cerrahıyla sohbet kıvamında, konunun ciddiyetini vurgulamak için yer yer biraz ‘haşin’ yazılmış yaşamın gerçeklerini bulacaksınız. Bir anlamda orta yaşa ‘ince ayar’ çekme operasyonu…
Delikanlılar için harbi bir kılavuz! Tadından yenmez bir gençlik iksiri! Uygulaması kolay bir yol haritası!

45’ten Sonra Özeti

45’ten Sonra Pdf Oku

45’ten Sonra Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın