Yer Açın! Yer Açın! PDF indir

Yer Açın! Yer Açın! PDF indir, Yer Açın! Yer Açın! kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Yer Açın! Yer Açın! kitabının kapağı ise 256 özelliğine sahiptir. 9786257442053 dilinde yazılmış olan Yer Açın! Yer Açın! kitabını 01.07.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Yer Açın! Yer Açın! kitabını PDF indir.

Yer Açın! Yer Açın! PDF

“Usta işi bir eser. Nüfus fazlalığına dair en mühim romanlardan biri.” –Brian Aldiss
 
“Harry Harrison’ın kitapları her zaman büyük bir keyif kaynağıdır.” –George R. R. Martin
 
“BAK, BUGÜN BERBAT BİR DÜNYADA YAŞIYORUZ VE SIKINTILARIMIZIN TEK BİR SEBEBİ VAR: ÇOK FAZLA İNSAN.”
 
Harry Harrison, bilimkurgunun altın çağını yaratan isimlerden biri, hatta türün serüvenci tarafını en faydalı biçimde kullanan ve derdini anlatmaktan taviz vermeyen en sivri dilli yazarı. Yer Açın! Yer Açın! ise, aşırı nüfus artışını konu edinen ilk eser, bugünün en büyük poblemleri olan kaynak kıtlığı ve küresel ısınmayı da tahmin eden bir distopya.
 
Yıl 1999. Dünyanın nüfusu yedi milyarı aşkın. Sadece New York’ta otuz beş milyon insan yaşıyor. Yaz ayları aşırı sıcakken kış ayları her sene daha sert. Su ve yiyecek kıtlığı hiç olmadığı kadar fazla. Yağmacılık, hırsızlık, cinayet gündelik yaşamın bir parçası.
 
Polis zoru ve hükümet baskısıyla ayakta kalan New York’ta, yeraltı dünyasının mühim bir figürü ve üst tabakanın bir üyesi olan Mike O’Brien, evine giren bir hırsız aracılığıyla öldürülünce dedektif Andy Rusch bu davaya atanır.
 
Andy öte yandan kalabalığın yuttuğu katilin peşinden nafile koşarken öte yandan da şehirde başlayan kıtlık isyanlarıyla ve her geçen gün zıvanadan çıkan şiddet eylemleriyle mücadele etmeye çalışacaktır.
 
Yer Açın! Yer Açın!, yakın geleceğin boğucu bir tablosu.

Yer Açın! Yer Açın! Özeti

Yer Açın! Yer Açın! Pdf Oku

Yer Açın! Yer Açın! Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın