Kurt Kanunu PDF indir

Kurt Kanunu PDF indir, Kurt Kanunu kitabı 304 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Kurt Kanunu kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Kurt Kanunu kitabını 9786053759799 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Kurt Kanunu kitabını PDF indir.

Kurt Kanunu PDF

“Kurtlukta düşeni yemek kanundur” korkusunu her an enselerinde hissederek yaşayan köşeye kıstırılmış, kendileriyle ve geçmişleriyle, içinde bulundukları zamanla hesaplaşan insanları anlatıyor Kemal Tahir, Kurt Kanunu’nda. Cumhuriyetin en bunalımlı dönemlerinden biri olarak değerlendirilen “İzmir Suikasti” olayına karışan ve karıştırılanların dramı olarak da okunabilecek roman, İttihatçılar arasındaki iktidar kavgasını ve tasfiye sürecini de acımasız bir yalınlıkla ve özeleştiriyle ortaya koyuyor.

Esir Şehir Üçlemesi’nde taşıdığı umudu Yol Ayrımı’nda yitirmeye başlayan Kemal Tahir, Kurt Kanunu’nda mücadelenin kime ve neye karşı yapıldığının pek de öneminin kalmadığı günleri “hayal kırıklığını satır aralarına gizleyerek” ustalıkla betimliyor.

Kurt Kanunu Özeti

Kurt Kanunu Pdf Oku

Kurt Kanunu Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın