Fil PDF indir

Fil PDF indir, Fil kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Fil kitabının kapağı ise 144 özelliğine sahiptir. 9789750745553 dilinde yazılmış olan Fil kitabını 13.08.2020 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Fil kitabını PDF indir.

Fil PDF

“Fil”, bir aile, umut ve iyileşme hikâyesi
 
Ödüllü yazar ve illüstratör Peter Carnavas, bir çocuğun babasının stresina naif bir bilgelikle meydan okuyuşunu anlatıyor.
Olive’in babası sabah işe giderken fil de onunla birlikte gider. Akşam eve döndüğünde fil de yanındadır. Ağır ve sessiz, hep oradadır fil; üzüntüden bir gölge gibi babasının peşindedir.
Olive, annesi öldüğünden beri durumun böyle olduğunun farkındadır ama babasının hep üzgün olmasına artık dayanamaz. Dedesinin ve en yakın dostu Arthur’un yardımıyla, ailesini bu filden kurtarmak için bir plan yapar. Çok geçmeden, mutluluğun sandığı kadar kolay olmadığını öğrenecek, fakat ufak şeylerin büyük fark yaratabileceğini de anlayacaktır.
Peter Carnavas, ilk çocuk romanı Fil ile 2018’de Queensland Edebiyat Ödülü’ne değer görüldü.
 

Akşam yemeğinde Olive babasıyla filin karşısına oturdu. Arthur’un kelimeleri dolanıp duruyordu aklında. Baban bisikletini hiç tamir etmeyecek; sen babanı tamir etmedikçe. Ne var ki Olive işe nereden başlayacağını bilmiyordu. Elindeki en iyi plan konuşmak, eski ve harika şeylerden söz etmek ve bisikletinin tamir edilmesinin neden eskisinden de mühim olduğunu anlatmaktı.
 

Fil Özeti

Fil Pdf Oku

Fil Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın