Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap PDF indir

Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap PDF indir, Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap kitabı 9786050985658 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. 13.07.2021 dilinde yazılmış olan Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap kitabını Senem Kale numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap kitabını PDF indir.

Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap PDF

Tacın yıkımı ve tahtın mahvolması onun elinden olacak…Sadece onun kanı dökülünce yüce bir hükümdar yükselecek.
 
Jude, Periler Diyarı’nın Kraliçesi olarak faniler dünyasında sürgünde ve hiçbir gücü yok ama kaybettiği her şeyi geri kazanmaya kararlı. Hayatı tehlikede olan ikiz kardeşi Taryn aracılığıyla şans yüzüne güler. Periler Diyarı’na geri dönmeli ve Cardan’a olan hisleriyle yüzleşmelidir. Ama Elfhame bıraktığından çok değişikdır, savaş kapıdadır ve eski düşmanları hiç olmadığı kadar kuvvetlidür.
 
Lakin karanlık bir kehanet meydana geldiğinda Jude ilk fani Yüce Kraliçe olarak Periler Diyarı’nı ve sevdiklerini kurtarmak için canı pahasına savaşmak zorundadır!
 
Çoksatan yazar Holly Black, heyecanla beklenen Peri Halkı Serisi’ne son noktayı olağanüstü bir biçimde koyarken Jude’u korkunç bir seçim yapmaya zorluyor.

Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap Özeti

Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap Pdf Oku

Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın