Kur’an Meal-Tefsir (Ciltli) PDF indir

Kur’an Meal-Tefsir (Ciltli) PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 632 sayfalık 16 x 24 cm boyutunda Ciltli özelliğine sahip 9789758574292 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Kur’an Meal-Tefsir (Ciltli) kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kur’an Meal-Tefsir (Ciltli) PDF

Ülkemizde yazılmış 300’ün üzerinde meal yer alırken, yeni bir meal daha yazmak için mühim bir gerekçemiz olmalıydı. Hazırlamış olduğumuz bu meali diğer meallerden ayıran nokta, verdiğimiz dipnotlar aracılığıyla, bir ayetin konuyla alakalı benzer diğer ayetlerle birlikte basit bir şekilde okunmasını sağlayacak sistematik bir ağ barındırmasıdır.
Kur’an ayetleri bizzat Yüce Allah aracılığıyla bilgisi verildiğı için bize düşen görev, hangi ayetin hangi ayeti açıkladığını bulmaya çalışmaktır. Bu amaçla bütüncül bir tefsir çalışması yapmak, ayetlerin birbiriyle anlam ilişkisini görmede son derece mühimdir.
Biz Kur’an Meal-Tefsiri hazırlamadan önce 2008 senesinde başlayıp 2020 senesinde bitirme aşamasına geldiğimiz 30 ciltlik bir Kur’an tefsiri kaleme aldık. Kur’an Meal-Tefsiri yazmaya başlamadan önce Kur’an tefsiri çalışması yaparak, hem ayetlerin kendileri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi sahibi olabilmeyi hem de diğer ayetlerle olan anlam ilişkilerini daha kapsamlı bir biçimde kurabilmeyi amaçladık.
İşte elinizdeki Kur’an Meal-Tefsir seneler süren Kur’an tefsiri çalışmamızın sonunda ulaşabildiğimiz noktadır.

Kur’an Meal-Tefsir (Ciltli) Özeti

Kur’an Meal-Tefsir (Ciltli) PDF Oku

Kur’an Meal-Tefsir (Ciltli) PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın