Sevgiler, Carter PDF indir

Sevgiler, Carter PDF indir, Sevgiler, Carter kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Sevgiler, Carter kitabının kapağı ise 272 özelliğine sahiptir. 9786257550024 dilinde yazılmış olan Sevgiler, Carter kitabını 04.08.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Sevgiler, Carter kitabını PDF indir.

Sevgiler, Carter PDF

Arkadaşlık onları hazırlıksız yakalamıştı
Aşk da öyle
 
Carter ve Arizona dördüncü sınıftan beri arkadaşlardı, birbirlerinden nefret ettikleri zamanlarda bile. Geçip giden senelerın, ilk öpücüklerin, ilk kalp kırıklıklarının ve ilk aşkların arasında değişmeyen tek şey dostluklarıydı.
 
Şimdi üniversitedeydiler ve Carter bir ilişkiyi altı aydan fazla sürdüremezken, Arizona risklerle olasılıkları değerlendirdiği çizelgeler oluşturarak müthiş adamı bulmanın peşindeydi.
 
Başarısız aşk hayatlarına yakında zamandan tanıklık eden dostları ikiye ayrılmıştı: Bazıları ikisinin birlikte olma ihtimaline gülüp geçerken, diğerleri bunun hâlâ gerçekleşmemiş olmasına şaşırıyordu.
 
Bu ayrılmaz ikili için ise durum gayet basitti – birbirlerinin tipi değillerdi. Ta ki bir gecede tüm sınırlar geçilene kadar.
 
Aralarında bir şeyler olmadığına başkalarını ikna etmek kolaydı, peki ya kendilerini?
 
 
“Hayatları değişirken Carter ve Arizona’nın attığı her adım hikâyeyi daha da müthiş kılıyor. Whitney G.’nin her kitabını çıktığı gibi alacağım!” Edgy Reviews
 
“Whitney G., Carter ve Arizona’nın ilişkilerinin her hâlini ilgi çekici tutmakla kalmamış, bunun yanı sıra ikili arasındaki ateşli kimyayı harika bir biçimde yansıtmış.” BookBinge

Sevgiler, Carter Özeti

Sevgiler, Carter Pdf Oku

Sevgiler, Carter Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın