Dersler Aramızı Bozamaz PDF indir

Dersler Aramızı Bozamaz PDF indir, Dersler Aramızı Bozamaz kitabı 176 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Dersler Aramızı Bozamaz kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Dersler Aramızı Bozamaz kitabını 9786051833293 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Dersler Aramızı Bozamaz kitabını PDF indir.

Dersler Aramızı Bozamaz PDF

“Bir insan kendi tespit ettiği bir hedefe, değerleri ışığında, dış motivasyona ihtiyaç duymadan ulaşıyorsa ve bulunduğu yer onu tatmin ediyorsa başarılı olmuş demektir.”
 
Sevgili anne ve babalar,
Çocuğunuz ders çalışmak istemiyor, masasının başında oturmakta zorlanıyor, otursa bile çalışmıyor veya içsel bir motivasyon sağlayamıyor mu? Ders çalış, ödev yap, test çöz demekten dilinizde tüy mü bitti? Yoksa ders çalışmak istiyor ama dikkatini toplayamıyor mu? Çok çalışıyor, masa başından kalkmıyor mu?
Bu sahnelerden hangisini yaşıyor olursanız olun, sınavların akademik hayatta mühim bir yerinin olduğu ülkemizde, okul, dersler ve ödevler ebeveyn-çocuk iletişimini bozarak aileleri endişelendiriyor. Çocukları ise her geçen gün biraz daha isteksiz, umursamaz, yorgun ve endişelı bireylere dönüştürüyor.
Bu kitabı elinizde tuttuğunuza göre sizler de çocukları ve geleceği için endişelenen, bundan dolayı de ne yapması gerektiğini araştıran bir ebeveynsiniz. Öncelikle bu hususta bir çözüm yolu aradığınız için sizi tebrik ediyor ve bu kitabın ebeveynliğinize şifa olmasını diliyorum.

Dersler Aramızı Bozamaz Özeti

Dersler Aramızı Bozamaz Pdf Oku

Dersler Aramızı Bozamaz Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın