Zengin Baba Yoksul Baba PDF indir

Zengin Baba Yoksul Baba PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 400 özelliğine sahip 18.02.2021 numaralı 9786051717371 dilinde yazılmış Zengin Baba Yoksul Baba kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Zengin Baba Yoksul Baba PDF

Özellikle teknolojinin, robotların ve global bir ekonominin kaideleri değiştirdiği bir dünya çapında, zengin olmak için yüksek gelirinizin olması gerektiği efsanesini çürütür.
Aktif yatırımlar edinmenin ve oluşturmanın neden yüklü bir maaştan daha mühim olabileceğini, işletme sahiplerinin ve yatırımcıların keyfini devam ettiği vergi avantajlarını öğretir. Evinizin aktif bir yatırım olduğuna karşı meydan okur; emlak balonu patladığında ve yüksek faizli mortgage fiyaskosu şiddetlendiği zaman binlerce kişiyin doğrudan öğrendiği gibi.
Bize okul sistemlerinin parayla alakalı öğrettiklerine neden güvenmememiz gerektiğini hatırlatır ve bu mühim kabiliyetin neden bugün hiç olmadığı kadar mühim olduğunu açıklar.Çocuklarınıza paraveyair neler öğretmeniz gerektiğini açıklar, böylece onlar da günümüz dünyasının zorluklarına ve fırsatlarına kendilerini hazırlayabilir ve hak ettikleri zengin yaşamı sürebilir.
“Zengin Baba Yoksul Baba, finansal geleceklerinin kontrolünü eline almak isteyenler için bir başlangıç noktasıdır.” –USA TODAY

Zengin Baba Yoksul Baba Özeti

Zengin Baba Yoksul Baba PDF Oku

Zengin Baba Yoksul Baba PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın