Her Yönüyle Bağışıklık PDF indir

Her Yönüyle Bağışıklık PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 176 sayfalık 14 x 21 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786050983449 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Her Yönüyle Bağışıklık kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Her Yönüyle Bağışıklık PDF

Bu kitap sizinle buluşmak için matbaaya giderken Covid19’un bir senesi de çoktan dolmuş durumda. Bu pandemi bize kuvvetli, doğru ve dengede çalışan bir bağışıklık sistemine ne kadar muhtaç bulunduğumuzu gösterdi. 
 
Peki, bağışıklık sistemi, yalnızca bu dönemin gündemi midir? Covid bitince önemi azalacak mı?
Hayır, Covid bitse de yaşamımızda virüsler hep olacak. Bakteriler hep olacak. Ve biz bunlarla savaşmaya devam edeceğiz. Bunun için de daima kuvvetli, doğru ve dengede çalışan bir bağışıklık sistemimiz olsun isteyeceğiz. 
 
Şimdi soralım: Bağışıklık sistemi her zaman doğru ve dengede mi çalışır? 
Hayır! Böyle çalışmadığı için yaşadığımız, gözümüzün önünde duran bir başka pandemidaha var: Otoimmün hastalıklar.  Peki çözüm? Çözüm ortada… Güçlü, doğru ve dengede çalışan bir bağışıklık sistemi… 
 
Bu kitapta bağışıklık sisteminin nasıl çalıştığını, yanlış veya hatalı çalıştığında neler olduğunu göreceksiniz. 
Kendinize yalnızca şu soruyu sorun: Basit bir gribe yakalanan iki kişiden biri bir haftada fakat iyileşirken diğerinin iki hapşırıkla olayı atlatmasını ne belirler? Farkı ne oluşturur? Cevabı düşünüyorsanız okumaya başlayalım… 
 
Alkali Diyet,Tokuz ama Açız, Kuantum Beslenme ve Sirkadiyen Beslenme kitaplarıyla yüz binlerce okurun sağlığa ve beslenmeye dair bakışını değiştiren Ayşegül Çoruhlu, bu kitabında “bağışıklık” meselesini her yönüyle ortaya koyuyor: Virüslerden bakterilere, alerjilerden otoimmüniteye kadar konuyu en temelden anlatıyor…  Ve sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez “çözüm” önerilerini paylaşıyor: Ne yiyeceğimizden ne zaman uyuyacağımıza, hangi vitaminlere ihtiyaç duyduğumuza kadar.  
 
Bölüm sonlarındaki QR kodlarıyla o bölümü size bir videoda çizimlerle anlatarak özetliyor.

Her Yönüyle Bağışıklık Özeti

Her Yönüyle Bağışıklık PDF Oku

Her Yönüyle Bağışıklık PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın