Cam Şato 7 / Kül Krallığı PDF indir

Cam Şato 7 / Kül Krallığı PDF indir, Cam Şato 7 / Kül Krallığı kitabı 9786050975765 sayfadan oluşmakta ve Ciltli boyutundadır. Cam Şato 7 / Kül Krallığı kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. 01.09.2020 dilinde yazılmış olan Cam Şato 7 / Kül Krallığı kitabını Senem Kale numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Cam Şato 7 / Kül Krallığı kitabını PDF indir.

Cam Şato 7 / Kül Krallığı PDF

Ateşyürek Aelin, halkını kurtarmaya söz vermişti ama bedelinin bu kadar büyük bulunacağını tahmin edemedi. Fae Kraliçesi aracılığıyla bir demir tabutun içinde kilitlenen Aelin, aylarca işkence görürken harlanan iradesinin gücüyle olağanüstü savaşlar vermeye devam ediyor. Maeve’e teslim olmuyor çünkü aksi takdirde tüm sevdiklerinin yok olacaklarını biliyor ama o demirden iradesi her geçen gün eriyor…
 
Vahşi, zeki ve genç suikastçı Aelin’ın intikam yolculuğu ile başlayan öykü, giderek çoğalan, karmaşıklaşan, renklenen; türlü yaratıkların, sürpriz doğaüstü hadiselerin, olağanüstü evrenlerin ve sonsuz sayıdaki olağanüstü karakterlerin destansı şölenine dönüştü.
 
Sarah J. Maas’ın New York Times’ın çok satanlar listesinden inmeyen epik fantastik klasiği Cam Şato efsanesi, içimizde bir keder bırakarak yedinci kitabıyla olağanüstü bir sona ulaşıyor.
 
Şimdilik!..
 
Ama… Yeni bir dünya için, daha iyi bir dünya için savaşmaya devam!

Cam Şato 7 / Kül Krallığı Özeti

Cam Şato 7 / Kül Krallığı Pdf Oku

Cam Şato 7 / Kül Krallığı Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın