Evlenmeden Önce PDF indir

Evlenmeden Önce PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 224 sayfalık 13.4 x 19.8 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9789751418227 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Evlenmeden Önce kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Evlenmeden Önce PDF

Evlilik, bir çiçekçi dükkânı gibi farklı olanaklar sunar; çiçeklerden nasıl bir buket yaratacağınız size kalmış… Bir kadının ve erkeğin iki farklı öyküsü evlilikte bir araya gelir. Evlenmeden önce aralarındaki ilişkiyi önemseyen, üstüne konuşan, sohbet eden, zaman ve emek veren çiftler, evliliklerinde kendi farklı öykülerinden ‘bizim öykümüz’ dedikleri yeni bir öykü oluşturmayı başarırlar.
 
Evlendiğinizde, yaşamının en mühim, en kuvvetli tanığını seçmiş olursunuz. Bunun bilincinde olmak, mühim bir olgunluk adımıdır. Evlilik öncesinde, müstakbel eşinizle paylaşımı yaptığınız değerlerin farkında olmak önceliğiniz olmalıdır. Birlikte, ‘birbirinizi yaşamak’ için evleniyorsunuz ve bu evlilikte ikiniz de kendiniz olarak var olmayı yani BİZ olmayı önemsiyorsanız, değerlerinizin uyum içinde olması gerekir.
 
Evlilik yolculuğuna başlarken biricik sermayeniz olan sevgi, küçülüp yok olabilecek veya büyüyüp gelişebilecek bir şey. Evet, o hem çok kudretli hem de bir o kadar zarif ve kırılgan. Kurduğunuz ilişkiler ve üstüne aldığıniz rollerin farkında olarak onu hakkıyla yaşamanız, yaşatmanız gerekiyor.

Evlenmeden Önce Özeti

Evlenmeden Önce PDF Oku

Evlenmeden Önce PDF indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın