Akış: Mutluluk Bilimi PDF indir

Akış: Mutluluk Bilimi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786056685873 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 18.05.2021 numaralı Flow: The Psychology of Optimal Experience dilinde yazılmış Akış: Mutluluk Bilimi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Akış: Mutluluk Bilimi PDF

Çağımızda yaşayan hemen hemen bir insanın sahip olduğu lüks ve konfora  yüz yıl öncesinin kral ve kraliçeleri bile sahip değildi. Lakin tüm bu konfor artışına ve reel milli gelirlerin birkaç katına çıkmasına rağmen mutluluk oranları değişmiyor.  Sayısız bilimsel araştırma paranın, daha lüks ve daha rahat bir yaşamın mutluluk getirmediğini net bir biçimde ortaya koymuş durumda. O zaman insanı gerçekten mutlu eden nedir? Yaşam kalitemizi ve hayattan aldığımız tadı artıracak bir yöntem var mı?
 
Dünyaca ünlü Akış teorisi, insanın gerçekte nasıl mutlu bulunacağını açık bir biçimde ortaya koyuyor. Mutluluk kontrolsüzce bir haz arayışından değil, bilinçli bir adanmışlıktan geçiyor. Diğer bir deyişle; Akış deneyiminden.
 
Akış deneyiminin ne olduğunu açıklayan ve bu deneyimi nasıl yaşayabileceğimizi sayısız örnekle bize sunan bu kitap, Akış teorisinin sahibi Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi’nin mutluluğu araştırmaya adanmış 25 yıllık çalışmasının bir sonucudur. AKIŞ: Mutluluk Bilimi kitabı, akademik dünyayla birlikte yaşamına değer katmak, yaşamı daha derinden keşfetmek ve öz farkındalığını yükseltmek isteyen herkes içindir.
 
Mutluluğun gerçekten de bir sırrı var.

Akış: Mutluluk Bilimi Özeti

Akış: Mutluluk Bilimi PDF Oku

Akış: Mutluluk Bilimi PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın