Cam Şato 6 / Şafak Kulesi PDF indir

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi PDF indir, Cam Şato 6 / Şafak Kulesi kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Cam Şato 6 / Şafak Kulesi kitabının kapağı ise 692 özelliğine sahiptir. 9786050965742 dilinde yazılmış olan Cam Şato 6 / Şafak Kulesi kitabını 29.08.2019 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Cam Şato 6 / Şafak Kulesi kitabını PDF indir.

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi PDF

Şanlı bir imparatorluk. . .
Umutsuz bir arayış. . .
 
Şimdi Aelin’ı takip etmeyi bırakıp, Chaol’un ardından gidelim. Kral Eli Chaol ve Nesryn, Erilea’yı kurtarmak için, son umutlarına doğru, tekerlek seslerinin azabıyla, yola koyuldular. Güney Kıtası’nın Kağan’ının devasa ordusuna ihtiyaçları var. Işıltılı kent Antica onları bekliyor. Burada yalnızca Erilea için değil kendileri için de şifa arayacaklar ve keşfettikleriyle baş etmekte çok zorlanacaklar. Zorlu geçen çocukluk senelerının ardından Yrene onlara yardım edebilecek mi?
 
Cam Şato, Karanlık Taç, Ateşin Vârisi, Gölgeler Kraliçesi ve Fırtınalar İmparatorluğu’nun ardından Şafak Kulesi ile efsaneye bambaşka bir yerden bakıyor ve hayrete düşüyorsunuz.
 
“Epik fantastik romanları ve peri masallarını sevenler mutlaka okumalı.”
USA Today

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi Özeti

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi Pdf Oku

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın