Dune Mesihi PDF indir

Dune Mesihi PDF indir, Dune Mesihi kitabı 9786053755319 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Dune Mesihi kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. Dune Messiah dilinde yazılmış olan Dune Mesihi kitabını 14.03.2019 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Dune Mesihi kitabını PDF indir.

Dune Mesihi PDF

Bir edebiyat klasiği olan, dünyanın en fazla satan bilimkurgu serisi olağanüstü Dune efsanesi, ikinci kitabı Dune Mesihi’yle macerasına devam ediyor.
 
Paul Muad’dib, gezegenlerin hakimi, kutsal savaşın görkemli galibi, prensken devrimci olan bir önder, fanatik bir dini kardeşliğin mesihi…
 
Fremenlerin başına geçip Dune adıyla bilinen Arrakis gezegenini kontrol etmeye başlamakla yetinmeyip evrenin hükümdarı olan Paul, çağlar süren bir düzene son vermiş, bir halkın kurtuluşu olmuş ve bir gezegenin en büyük ütopyasını gerçekleştirmeye ant içmiştir. Lakin zaferinden on iki yıl sonra, tüm bu güçlere sahip olmasının sebebi olan etkenler onun için bir tehlikeye dönüşür. Paul ise öngörülerine rağmen, felaket getireceğini düşündüğü geleceği değiştirmeye kararlıdır.
 
“İnanılmaz… Dune’a ait her şeye sahip, belki daha da fazlasına.”
–Galaxy Magazine
 

Dune Mesihi Özeti

Dune Mesihi Pdf Oku

Dune Mesihi Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın