Kendime Yardım Etmek İstiyorum PDF indir

Kendime Yardım Etmek İstiyorum PDF indir, Kendime Yardım Etmek İstiyorum kitabı 408 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Kendime Yardım Etmek İstiyorum kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Kendime Yardım Etmek İstiyorum kitabını 9786051512204 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Kendime Yardım Etmek İstiyorum kitabını PDF indir.

Kendime Yardım Etmek İstiyorum PDF

Hayatı daha İyi Anlayabilmek İçin
“Günlük yaşamımızda gözden kaçırdığımız ve sıradan gördüğümüz konulara sıradışı psikolojik yaklaşımlar.”
 
Bu kitap; insanın, eşyanın ve ilişkilerin hâkim kanunlarını öğrenerek, onlara göre doğru yaşama çabasının bir ürünüdür.
İnsanın en mühim muhatabı kendisidir ve aklını kullananlar sözü ilk önce ve en fazla kendilerine söylerler. Olumlu veya olumsuz yaşanan her olay bir öğretmendir, insana tecrübe kazandırır ve öğrenmeye açık zihinlere dersler verir. Eğer ders alınırsa bu tecrübeler kişiyi olgunlaştırır ve yaşamı daha iyi anlamasına ve bundan sonra daha doğru yaşamasına zemin hazırlar.
İnsan zihni örneklerle, öykülerle ve temsillerle daha iyi bir biçimde öğrenir. Oluş ve bozuluş kanunlarını öğrenip ona göre ilişkiyi temellendirmek, hem zihni öğrenmeye açık tutar, hem kanunları görme sanatını öğretir hem de kendisini daha iyiye doğru gelişime ve değişime hazır bulundurur.

Kendime Yardım Etmek İstiyorum Özeti

Kendime Yardım Etmek İstiyorum Pdf Oku

Kendime Yardım Etmek İstiyorum Pdf indir

pdf indirme butonu

Yorum yapın