Zulmün Tarihi İnsan İnsanın Kurdudur PDF indir

Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur PDF indir, Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur kitabı 400 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur kitabını 9786257266536 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur
kitabını PDF indir.

Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur PDF

İnsanlık tarihinin çeşitli aşamalarında yaşanan eziyetler elinizdeki kitabın konusu. Tıbbın Öyküsü ile tanınan, Bilim Akademisi’nin kurucularından duayen nörolog Prof. Dr. Cumhur Ertekin’in, aydın bilinciyle kaleme aldığı bir döküm. Tarih boyunca insanın insana yönelik eziyetini çok değişik örneklerle gözler önüne çıkarıyor: Çin Seddi gibi çılgın projelerden Roma’nın deli imparatorlarına, piramitleri inşa eden tarih öncesi Mısır’dan 1 Mayıs’ta kanı dökülen endüstri çağının işçilerine, Hristiyan engizisyonlarından İslam’daki mezhep kavgalarına, Galileo’dan Hallac-ı Mansur’a eza çektirilen bilim insanları ve düşünürlere, cinselliğin cezalandırılmasından köleliğin yaratılmasına, isyanlarıyla İngiltere’den Rusya’ya, Osmanlı’dan Amerika’ya 20. yüzyıl öncesini katediyor.
 
Zulmün Tarihi, bir bakıma bugünün insanına bir ikaz, geçmişe tekrar yenik düşmemesi için bir çağrı, daha aydınlık koşullara doğru bir hazırlık.

Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur Özeti

Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur Pdf Oku

Zulmün Tarihi
İnsan İnsanın Kurdudur Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın