Denemediğim Yol Kalmadı! PDF indir

Denemediğim Yol Kalmadı! PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 176 özelliğine sahip 13.05.2019 numaralı 9789752751866 dilinde yazılmış Denemediğim Yol Kalmadı! kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Denemediğim Yol Kalmadı! PDF

Çocuğunuz yapma dediğiniz şeyi gözünüzün içine baka baka yapıyor mu? Yemeğini yemiyor ve yemeğiyle oynuyor mu? Alışverişe çıktığınızda “İsterim işte” diye tutturuyor mu? Hiç durmadan sorduğu sorularla sizi bunaltıyor mu? Yalan dile getiriyor mu? Ya da başkalarının yanında uslu dururken sizin yanınızda azıtıyor mu? Çocuğunuzun bu tür can sıkıcı davranışları aslında hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu kitap var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de yalnızca çekerek, basit bir şekilde açabileceğinizi gösteriyor.

Kitapları birden fazla dile çevrilen tanınmış yazar Isabelle Fillozat, çocukluğun ilk senelerında en sık karşılaşılan sorunlara farklı açılardan yaklaşıyor. Anne babasıyla aynı mesleği paylaşan, işinde uzman bir psikolog ve iki çocuk annesi olan yazar, hem mesleki hem de kişisel tecrübelerini paylaşıyor. Bu poblemlerin nedenlerini ve bunlara nasıl yaklaşılabileceğini Anouk Dubois’nın tatlı çizimleri eşliğinde, herkesin anlayabileceği yalın bir dille anlatıyor ve çeşitli ipuçları veriyor. Bu kitabı okuduktan sonra çocuklara ve yaşama bakışınız tümüyle değişecek.

Denemediğim Yol Kalmadı! Özeti

Denemediğim Yol Kalmadı! PDF Oku

Denemediğim Yol Kalmadı! PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın