Senin Suçun Değil PDF indir

Senin Suçun Değil PDF indir, Senin Suçun Değil kitabı 236 sayfadan oluşmakta ve 13.7 x 21.5 cm boyutundadır. Senin Suçun Değil kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Senin Suçun Değil kitabını 9789751040770 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Senin Suçun Değil kitabını PDF indir.

Senin Suçun Değil PDF

Hayatındaki poblemleri düşün; değersizlik duygun, sana zarar veren ilişkilerinden vazgeçemeyişin, başarısızlıkların, aynı hataları tekrar tekrar yapışın, bir başkasına şefkatle yaklaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan öfke ve hatta kıskançlıkların…
Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle hissetmene neden oluyor. Kendini suçlamayı bırak, bu işleri daha kötü hale getirmekten başka bir işe yaramaz.
Bu kitapla birlikte geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine dünyaya geldiğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini süreceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, saygı ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba davranışlarının nasıl yıkıma yol açtığını görecek; arada bir önemsiz sanılan ufak bir travmanın uzun vadeli etkilerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe hafifleyeceksin.
Bu kitap sana mucizeler vaat etmiyor, hiçbir şey müthiş olmayacak, fakat hali hazırdaki halinden daha iyi hissetmen kesinlikle olabilecek. Beraber yürüyeceğimiz yolun amacı bu.
Kendine bu şansı vermelisin…

Senin Suçun Değil Özeti

Senin Suçun Değil Pdf Oku

Senin Suçun Değil Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın