Yedinci Mühür PDF indir

Yedinci Mühür PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786254101458 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 21.06.2021 numaralı O Sétimo Selo dilinde yazılmış Yedinci Mühür kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Yedinci Mühür PDF

KIYAMET GELDİ. DÜNYA PETROL REZERVLERİ HIZLA AZALIRKEN İNSANLIĞI SADECE GİZEMLİ BİR BULUŞ KURTARABİLİR. 
 
Antarktika’da bir bilim adamı öldürülür ve Interpol, cesedin yanına bırakılan nottaki kutsal bir sır olan iki bin yıllık bir sırrı, 666 sayısını deşifre etmesi için Tomás Noronha’yla temasa geçer. 
 
Bu numarayı çevreleyen gizem, Kodeks 632 ve Tanrı’nın Formülü romanlarının ünlü araştırmacısı Tomás’ı, insanlığın en korkutucu anı olan Kıyamet’le yüzleşmek üzere, Portekiz’den Sibirya’ya, Antarktika’dan Avustralya’ya uzanan nefes kesici yeni bir maceraya sürükleyecektir. 
 
Gerçek ve güncel bilimsel bilgilere dayanan bu roman, petrol krizi, ekoloji, küresel ısınma ve gezegenimizin geleceğini tehdit eden politik ve ekonomik çıkarlar gibi mühim çağdaş temaları konu alıyor. Okurların, başından sonuna kadar elinden düşüremeyeceği olağanüstü bir gerilim kitabı olan Yedinci Mühür hepimizi yakında zamandan ilgilendiren acı gerçeklerden yola çıkılarak kaleme alınmış, ülkeler arası entrika ve komplolarla dolu bir roman. 

 
“José Rodrigues dos Santos gerilim bölgesindeki ustalığını gösterdiği Yedinci Mühür’de çok katmanlı bir gizem ağı örerek okuru kıskıvrak yakalıyor.” 
Visão 
 
“Okuru içine çekip son sayfaya kadar rahat bırakmayan bir roman. Kitaptaki tehditlerin hayal ürünü değil, gerçek olması ise gerilimin dozunu iki katına çıkarıyor.” 
Extra 
 
 “José Rodrigues dos Santos Yedinci Mühür’de dünyanın son haftalarda yüz yüze olduğu en büyük tehlikeleri müthiş bir ustalıkla bir gerilim romanına çevirmiş. Küresel ısınma ve petrol sorunu ile ilgili bilgi edinmek isteyenlerin başka bir kitap okumasına gerek yok.” 
Diário do Sul 
 
Yedinci Mühür, gerçek bilimsel verilerden yola koyulduğı için okuru hem geren hem de gözlerini iklim değişikliği gerçeğine açmalarını sağlayan bir roman.” 
Domingo 
 

Yedinci Mühür Özeti

Yedinci Mühür PDF Oku

Yedinci Mühür PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın